Політики конфіденційності

Справжня Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації, яку даний сайт, на якому розміщений текст цієї Політики конфіденційності, може отримати про Користувача, а також будь-яких програм і продуктів, розміщених на ньому.


Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту.


Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.


Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо умисного нерозголошення персональних даних, які Користувач надає по різноманітним запитам Адміністрації сайту (наприклад, при реєстрації на сайті, оформленні замовлення, підписки на повідомлення тощо).


Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення спеціальних форм на Сайті і зазвичай включають в себе наступну інформацію:

- прізвище, ім'я, по батькові Користувача;

- контактний телефон Користувача;

- адреса електронної пошти (e-mail).


Адміністрація сайту також докладає зусиль щодо захисту Персональних даних, які автоматично передаються в процесі відвідування сторінок сайту:

IP адреса; інформація з cookies;

інформація про браузер (чи іншої програми, яка здійснює доступ до сайту);

час доступу;

відвіданих адрес сторінок;

реферер (адреса попередньої сторінки) і т.п.


Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати в цілях:


- Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті, для оформлення замовлення і (або) укладення Договору.

- Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів сайту.

- Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання сайту, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

- Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

- Повідомлення Користувача сайту про стан Замовлення.


Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.


- Користувач погоджується стем, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціями поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання заявок Користувача, оформлених на сайті, в рамках Договору публічної оферти.

- Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади тільки на підставах та в порядку, встановленим чинним законодавством.


Адміністрація сайту зобов'язується:

Не розголошувати персональні дані Користувача.

Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувачеві, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті.

Хіт продажів

Підпишись на розсилку

Дізнавайся першим про новинки та акційні пропозиції

×